iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İ.O.S.B ÖZ ANKARA SAN. SİT. 1416 SOKAK (ESKİ 632) NO:6 YENİMAHALLE/ANKARA
tr

Z Tipi ve Elevatör Mıknatısları
Anasayfa » Z Tipi ve Elevatör Mıknatısları

Z Tipi Mıknatıslar fabrikaların hammadde giriş noktalarında, gelen ürün içindeki demir, metal v.b. yabancı maddelerin ayıklanması için tasarlanmıştır. Hammadde mıknatıslı yüzeylerden geçerken, metaller mıknatıslara yakalanır ve ham madde geçişi tamamlanır.

Manuel ve Pnömatik pistonlar yardımıyla güçlü mıknatıslarla metaller yakalanmaktadır. Tek katlı magnetler ve Z tipi magnetler olmak üzere 2 çeşittir. İstenilen ölçü ve ebatlarda imalatı yapılmaktadır.Tahıl, yem, ağaç yongası, kum, plastik, fiber, kimyasallar, tekstil ürünleri, pamuk elyafı vb. ürünlerin ağırlığı ile yer çekimine uygun biçimde oluklardan akarken içerisindeki metal atıkları temizlemek için tasarlanmışlardır. Plaka mıknatısların, kolaylıkla temizlenebilmesi için kapak biçiminde dizayn edilmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Gönder
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?